Hlášení 28.8.2019Základní škola Višňové hledá na zástup za dočasnou pracovní neschopnost

  1. pracovnici na pozici uklízečky – úvazek 1,0
  2. pracovnici na pozici pomocné kuchařky – úvazek 1,0

Nástup na obě pozice 2. 9. 2019, přihlašujete se prosím na tel.: 515 339 120, e-mailem na info@zsvisnove.eu, nebo osobně v ředitelně školy do 30. 8. 2019.

Děkujeme.

 

Policie České republiky informuje a upozorňuje občany, že v pátek (23. srpna) a v sobotu (24. srpna) přijali tři oznámení o porušování domovní svobody na Znojemsku. Došlo k tomu v obcích Horní Dubňany, Rešice a Morašice.

Všechny případy jsou stejné. Do obce přijelo během dne plně obsazené osobní vozidlo. Skupinka troufalých zlodějů zkoušela brát za kliky domů a drze vstupovala dovnitř. Majitelé je přistihli dokonce až v ložnicích, ale ti se pohotově vymlouvali. Naštěstí se jim tentokrát nepodařilo nic odcizit. Není však vyloučeno, že ve svých protiprávních aktivitách budou pokračovat.

Policie proto varuje občany a nabádá k větší obezřetnosti. I když jste doma, vchodové dveře a vstupní vrata do dvorů a průjezdů zamykejte.

Zároveň policie žádá o spolupráci. Jestliže se v naší obci objeví podezřelé vozidlo nebo vás tyto osoby dokonce navštíví, ihned volejte linku 158. Policie okamžitě vyšle nejbližší volnou hlídku a ta vše prověří. Poznačte si registrační značku vozu a snažte si zapamatovat i podobu a zajímavosti k popisu osob. Žádná policie na světě se neobejde bez spolupráce všímavých a ochotných osob, kterým není protiprávní jednání jiných spoluobčanů lhostejné.“

 

V pondělí 2.9. se zahajuje výkup padaných jablek. Výkup bude probíhat v Dobřínsku v areálu bývalého zemědělského družstva

 

ŘEDITELSTVÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLY A MATEŘSKÉ ŠKOLY TRSTĚNICE OZNAMUJE RODIČŮM, ŽE ŠKOLNÍ ROK 2019/2020 BUDE SLAVNOSTNĚ ZAHÁJEN V PONDĚLÍ 2.9. 2019 V 800 HODIN.  

PROVOZ ŠKOLNÍ DRUŽINY A MATEŘSKÉ ŠKOLY BUDE ZAHÁJEN ROVNĚŽ

V PONDĚLÍ 2.9. 2019 A TO OD 630 DO 1530 HODIN.

ŽÁDÁME RODIČE, ABY PÍSEMNOU FORMOU INFORMOVALI VYCHOVATELKU ŠD O DOCHÁZCE ŽÁKA NA DEN 2. 9. 2019. 

NA DĚTI I JEJICH RODIČE SE TĚŠÍ VŠICHNI ZAMĚSTNANCI ŠKOLY.

 

Drůbežárna Prace bude v sobotu 31.8.  ve 12:45 hod.  prodávat:

kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, brojlerová káčata a husokačeny mulard, jatečné kachny

krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky, 

dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.